خوش‌آمد گویی ۱۳۹۶/۱۰/۲ ۱۱:۳۴:۵۶

خوش‌آمد گویی رییس محترم مرکز آموزش علمی کاربردی شهید هجرتی نزاجا

سپاس خداوندی را که انسان را به زیور علم دانایی آراسته و رحمت بی پایان خود را بر وی ارزانی داشته است و اهداء سلام و صلوات بر پیشگاه پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهرش. 

دانشگاه ها بعنوان کانون امید به پیشرفت و تعالی جامعه وظیفه ی تولید علم و آگاهی را بعهده دارند و این مهم با سخت کوشی ،جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد.در فرایند رشد و بالندگی دانشگاه ، آرمان ما بر این باور تمرکز یافته است که دانشجویان شایسته و هوشمند با بهره گیری از امکانات متناسب ، پتانسیل های خود را به فعلیت نزدیک کنند.با اعتقاد به وفاق و تلاش عمومی برای توسعه ی هر چه بیشتر علمی ، آموزشی ، فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلامی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد نمود تا دستیابی به یک مرکز پویا و بالنده در خور نظام ممکن گردد.

نیک می دانیم ماندگاری انسان در گستره ی حافظه ی جهان ،تنها محصول تحقق فلسفه آفرینش ، دگرگونه زیستن از آن سان که در آیین الاهی اسلام بدان رهنمون شده ، است. با عنایت بر این منظر راه های سنگلاخ را برای رسیدن به مسیر های هموار توسعه علمی می پیماییم ودر این گذر به استعانت از درگاه ایزد پاک قناعت کردیم.

ریاست محترم مرکز